Internetowa Baza Nieruchomości

Internet to wielki, międzynarodowy rynek potencjalnych klientów. Pod koniec 1999 r. liczba jego użytkowników na świecie przekroczyła 680 mln osób. Z sieci korzysta już 3,5 mln Polaków, a liczba ta gwałtownie rośnie z miesiąca na miesiąc. Internet staje się powszechnym środkiem przekazu informacji, którego nie można dłużej lekceważyć.

Wykorzystanie Internetu do promocji swojej oferty nie tylko tworzy prestiż firmy, ale przede wszystkim znacznie rozszerza grono potencjalnych klientów i zwiększa wielkość obrotów.

Dzięki SUPER.PL - internetowej bazie nieruchomości dajemy Państwu szansę dotarcia do tego wielomilionowego rynku i zaprezentowania swojej firmy na forum ogólnoświatowym.

NASZ CEL

SUPER.PL będzie największą polską bazą ofert biur pośrednictwa nieruchomości. Na naszych stronach chcemy zgromadzić tak szeroką gamę ofert, aby w pełni zaspokajała oczekiwania klientów i dawała im możliwość szybkiego wyboru. Naszym celem jest usprawnienie i ułatwienie kontaktu klienta z biurem pośrednictwa nieruchomości.

Klient ma zagwarantowany pełny, całodobowy dostęp do wszystkich ofert . Może dokonać wyboru według wszelkich możliwych kryteriów i opcji. Firma ma możliwość zaprezentowania całej swojej oferty oraz jej szybkiej i łatwej aktualizacji.

Chcemy, aby SUPER.PL stała się popularną i dobrze znaną witryną internetową. Będziemy ją szeroko reklamować w Internecie, prasie codziennej i pismach specjalistycznych.

NASZA OFERTA

Proponujemy Państwu możliwość zamieszczania swoich ofert i promocji swojej firmy w SUPER.PL.

Baza ofert tworzona jest przez użytkowników systemu. Biura pośrednictwa nieruchomości samodzielnie wprowadzają, modyfikują i usuwają swoje oferty z poziomu przeglądarki internetowej (Internet Explorer, Netscape Navigator). Do obsługi systemu wystarczy umiejętność poruszania się po Internecie i obsługi przeglądarki.

Każda firma posiada indywidualne hasło i nazwę użytkownika, dzięki którym może uzyskać dostęp do systemu i aktualizować ofertę. Zapewnia to jednocześnie wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych. Do ofert wszystkich obiektów można dołączać zdjęcia w formacie jpg.

Przeglądanie ofert przez klienta jest bardzo proste. Po podaniu kryteriów wyszukiwania w specjalnym formularzu (rodzaj nieruchomości, powierzchnia, cena itp.) pojawia się lista dostępnych ofert. Każda z nich zawiera szczegółowy opis obiektu, nazwę biura pośrednictwa nieruchomości wraz z adresem, telefonem, kontem e-mail i odnośnikiem do strony WWW firmy.

Nasz system jest prosty w obsłudze, pewny i nowoczesny. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy najnowszą dostępną technologię tworzenia stron internetowych.

Dodatkowo proponujemy firmom własne adresy e-mail w postaci użytkownik@super.pl i wykonanie strony WWW z informacjami o firmie.

Każde biuro pośrednictwa nieruchomości otrzyma instrukcję użytkowania systemu. Zapewniamy również przeszkolenie w zakresie obsługi programu, pomoc techniczną i bieżące porady.

TWOJE KORZYŚCI

Internetowa baza nieruchomości to wielka szansa dla każdego biura pośrednictwa nieruchomości. Dzięki SUPER.PL każda firma:

  • prezentuje i skutecznie promuje siebie i swoją ofertę wśród szerokiego grona odbiorców,
  • może na bieżąco aktualizować wszystkie swoje propozycje przez 24 godziny na dobę,
  • uzyskuje dostęp do potencjalnych klientów z całego świata,
  • tworzy pozytywny obraz nowoczesnej firmy,
  • w pełni zadowala klienta i wychodzi naprzeciw jego rosnącym oczekiwaniom.

Korzystanie z Internetu nie wymaga żadnej specjalnej reorganizacji w obrębie firmy. Jest to proste rozszerzenie normalnych działań. Jego najważniejszą konsekwencją jest zwiększenie liczby zawieranych transakcji, czyli podniesienie zysków firmy.

Celem każdej nowoczesnej, dobrze zarządzanej firmy jest dotarcie ze swoją ofertą do jak najliczniejszego grona odbiorców. Dzisiejsza technologia tworzy coraz doskonalsze środki przekazu, które bardzo szybko zyskują nowych użytkowników. Internet jest już masowo wykorzystywany w sprzedaży, promocji i marketingu produktów i usług. W Stanach Zjednoczonych ok. 30% transakcji na rynku nieruchomości odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą. Skontaktuj się z nami.

Przedsiębiorstwo Usług Consultingowych WADECO Sp. z o.o.
00-095 Warszawa, ul. Senatorska 36 pok. 1
tel.: 0-22 828-19-09, 828-00-82
e-mail: property@wadeco.pl

Pełnych informacji udzielają Edmund Zieliński i Regina Jaszczak